Facebook
youtube
google+
HOME
menu
logo - gabinet rehabilitacji i fizjoterapii
menu

ATTENTION

Przygotowaliśmy dla naszych Pacjentów dodatkowe opcje w postaci karnetów 5 wejściowych, karnetu 5 i 10-wejściowego dla emerytów i rencistów.

 

 

 

 

 


MAŁY KARNET

w naszym centrum wprowadziliśmy karnety w formie 5 wizyt tzw. MAŁY KARNET - przy zakupie karnetu na 5 zabiegów cena 370 zł 

(w tym terapia manualna, masaż, ćwiczenia oraz fizykoterapia)*.

*karnet do wykorzystania przez miesiąc od daty pierwszej wizyty.

 

 

 
 


KARNET SENIORA

- 10 wizyt

przy zakupie KARNETU dla SENIORA, z którego mogą korzystać osoby z legitymacją emeryta i rencisty cena 10 zabiegów to 600 zł* (pojedyncza terapia 60 zł )

w tym terapia manualna, masaż, ćwiczenia oraz fizykoterapia

*karnet do wykorzystania przez 2 miesiące od daty pierwszej wizyty.
 
 


KARNET SENIORA

- 5 wizyt

przy zakupie KARNETU dla SENIORA, z którego mogą korzystać osoby z legitymacją emeryta i rencisty cena 5 zabiegów to 300 zł* (pojedyncza terapia 60 zł )

w tym terapia manualna, masaż, ćwiczenia oraz fizykoterapia

*karnet do wykorzystania przez 1 miesiąc od daty pierwszej wizyty.

 


DIETETYKA + ĆWICZENIA lub REHABILITACJA

1. Komplet 5 zajęć sportowych lub wizyt rehabilitacyjnych + Pakiet Dietetyczny Redukcyjny MAŁY (pakiet 4-tygodniowy - w jego skład wchodzą: pierwsza wizyta i plan żywieniowy 7-dniowy i wizyta kontrolna z zaleceniami do stabilizacji)

* PAKIET 480 zł (standardowa cena 570 zł)

2. Komplet 10 zajęć sportowych lub wizyt rehabilitacyjnych + Pakiet Dietetyczny Redukcyjny ŚREDNI ( pakiet 8-tygodniowy - W jego skład wchodzą: pierwsza wizyta i plan żywieniowy 7-dniowy, wizyta kontrolna i plan żywieniowy 7-dniowy, wizyta kontrolna z zaleceniami do stabilizacji)

* PAKIET 870 zł (standardowa cena 1100 zł)

3. Komplet 10 zajęć sportowych lub wizyt rehabilitacyjnych + Pakiet Dietetyczny Edukacyjny lub Regeneracyjny (w jego skład wchodzą: pierwsza wizyta z oceną sposobu żywienia, korekcja błędów; plan żywieniowy na 7 dni; indywidualne zalecenia dopasowane do zamierzonego celu i ewentualnych jednostek chorobowych- materiały edukacyjne, wizyta kontrolna [po 4 tygodniach] z oceną zmiany sposobu żywienia, korekcją ewentualnych błędów i dalszymi zaleceniami)

* PAKIET 820 zł (standardowa cena 960 zł)

4. komplet 5 zajęć sportowych lub wizyt rehabilitacyjnych + Pakiet Dietetyczny Edukacyjny lub Regeneracyjny

* PAKIET 530 zł (standardowa cena 630 zł)